Apie mus

Gražesnio ir sveikesnio gyvenimo link …

Dvi moterys viena vizija. Esame ilgametę patirtį turinčios grožio specialistės. Kosmetologijos studijos medicinos fakultate, daugybė kursų gilinant savo žinias šioje srityje bei darbas su klientėmis kosmetologijos kabinete išryškino tam tikrą problemą – tai įkvėpė kitam profesinio gyvenimo etapui.

Mintis atverti elektroninės parduotuvės duris kilo vis labiau gilinantis į šiuolaikinės moters užimtumą ir poreikius, taip pat tinkamas produktų pasirinkimas atitinkantis odos poreikius ir lūkesčius norimam rezultatui pasiekti.

Šiandien internetas yra tapęs kasdienio gyvenimo dalimi . Dažnas iš mūsų neįsivaizduoja savo gyvenimo be išmanaus telefono ar belaidžio ryšio. Argi tai nenuostabu? Tokiu būdu galime daugiau laiko skirti sau ir savo šeimai. Šiame kontekste ir gimė UAB “Grožio reformos” e-parduotuvė , kuri vadovaujasi šūkiu : “ Bendradarbiaukime “ , nes ji siūlo odos, kūno, plaukų priežiūros produktus ir sprendimus kurie reikalingi kiekvienam , o mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti.

Mūsų unikalumas – jūsų patogumui. Svetainėje galėsite įsigyti tik aukštos kokybės kosmetologų ir dermatologų naudojamas ir patikrintas priemones jūsų grožiui. Mūsų tikslas – taupyti jūsų laiką, kad jį galėtumėte skirti jums brangiems žmonėms, “Grožio reforma” siekia suteikti išskirtinę galimybę padėti sau ir kitiems puoselėti savo grožį ir sveikatą tausojant gamtą ir išleidžiant protingiau , kad jūsų kasdieniniame grožio priemonių krepšelyje būtų tik tai, ko iš tiesų reikia jūsų odai ir gerai savijautai. Įneškite gyvenimui daugiau pozityvumo , kūrybiškumo ir laisvės , bei pasiruoškite gyvenimo iškeltiems iššūkiams .

Kartu su “Grožio reforma” tapk šių pozityvių pokyčių dalimi.

GROŽIO REFORMA